Aşk Büyüsü Yaptıranların Yorumları

 Aşk büyüsü bir uygulama ve bir dua ritüeli olarak bin yıllardır kullanılmakta olan bir büyüdür. İnsanlar sevdikleri insanların kendisini sevebilmeleri adına böyle bir büyüyü kullanma ihtiyacı duymuşlardır ve aşk büyüsünün tarihi de oldukça eski zamanlara dayanmaktadır. Neticede insan kendi kendine düşünebilme yeteneği olan bir varlık olsa da duygularını her zaman için kontrol edemez ve bu kontrolsüzlüğün sonucunda hiç olmayacak birisine gönlünü kaptırabilir.

Ardından bu aşık olmanın sonucunun acı ile sonuçlanmaması için de insanlar aşk büyülerine başvururlar ve pek çok zaman da olumlu sonuçlar almışlardır. Aşk büyülerinin temel amacı bir insanı diğer insana manevi olarak sıkı sıkıya bağlamak ve gerçek anlamda sadakatini sağlayabilmektir. Bütün aşk büyüleri bu amaçla yapılmaktadır.

Aşk Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır?

Ask Buyusu Yaptiranlarin Yorumlari 300x300 - Aşk Büyüsü Yaptıranların Yorumları
Aşk Büyüsü Yaptıranların Yorumları

Yüzyıllar öncesinden yazılmış olan kadim saydığımız büyü kitapları içerisinde yoğun bir şekilde ilgi gösterilen aşk büyüleri yine yüz yıllar boyunca uygulanmış olup bu büyüleri iyi bir şekilde bilen kimseler tarafından bilmeyen kimselere aktarılması suretiyle nesilden nesile aktarılma fırsatı bulunmuştur. Burada aktarılan sadece büyünün duasına dair bilgiler değil aynı zamanda büyünün nasıl uygulanması gerektiğine dair bilgiler de aktarılmışlardır.

Büyüler geçmişten günümüze çok farklı şekilde uygulanmıştır ve aynı zamanda aşk büyülerinin uygulamaları açısından çok farklılıklar görülebilir. Bütün bu farklılıklara rağmen aşk büyülerinin yapılan insanlarda görülmekte olan bütün sonuçları birebir aynı sonuçlar ve birebir ortak olan sonuçlardır. Aynı zamanda yapılışı esnasında aşk büyülerinde farklı farklı yöntemler, ruhani deneyimler, malzemeler ve tekniklerine kullanılmakta olduğunu biliriz.

İşte tam de bu tip nedenlerden ötürü etkili bir aşk büyüsü gerçekleştirip iyi bir sonuç almak isteyen kişiler bu alanda tecrübe ve bilgi birikimine iyi bir şekilde sahip olan medyum hocalardan yardım ve destek almalılardır. Bu medyum hocalar da aslında öteki boyutta yer alan canlılarla iletişim kurma yeti ve yetkisine sahip olan, nefesi kuvvetli olarak bildiğimiz ve de havas ilimleri hakkında büyük bir tecrübe sahibi olan hocalardır.

Aşk Büyüsü Yaptıranlar Ne Düşünüyor?

 Aşk büyüsü ritüeli denildiği zaman kesinlikle bu büyüye başvurmasının ardından olumlu ya da olumsuz bir şekilde sonuç almayı başarmış olan kimselerin görüşlerini ve fikirlerini önemsememiz gerekiyor. Zira bu kimseler bir medyum aracılığı ile ya da kendi evlerinden tek başlarına onlara önerilmiş olan büyüleri gerçekleştirmişlerdir. Genel anlamda sevenleri kavuşturmak ya da ayrılan sevgiliyi geri döndürmek adına icra edilen aşk büyülerinden alınan sonuçlar büyük ölçüde memnuniyeti de beraberinde getirmektedir.

İnsanlar aşk büyüsünün gerçekleştirilmesinin ardından gerçekten iyi sonuçlar aldığını beyan etmektedirler. Netice olarak gerçekten işinin ehli olan bir medyum hocasından bilgi alarak kendi evinde bu uygulama ritüelini gerçekleştiren kimseler ya da direkt olarak bir medyum hocanın desteğine başvuru gerçekleştiren kimseler çok yüksek ölçülerde başarı elde etmektedirler. Aynı zamanda insanların akıllarında dolaşan sorular da mevcudiyetini korumaktadır. Aşk büyüsü için medyuma gitmenin de bir şart olup olmadığı merak edilebilir.

Aslında evde tek başınıza gerçekleştirebileceğiniz büyüler olsa da kesin başarı içermesini istediğiniz büyüler için bir medyuma başvurmanızın şart olduğunu düşünmekteyim. Aşk büyüsünün zararları konusunda da yapılan yorumlarda her ne kadar masumane amaçlar güdülerek yapılmış büyüler olsa da bazı insanların hayatını gerçekten olumsuz bir şekilde etkilediğini görmemiz mümkündür. Buna göre aşk büyüsünün büyük bir dikkat içerisine yapılması ve uygulama ritüeli gerçekleştirilirken bütün ayrıntıların göz edilmesi gerekir.

Ayrıca Ağız Bağlama Duası yazımızı da okuyabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

2 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
yusuf
yusuf
1 yıl önce

ben hocamla tanıştığımda ilk etkisi çok güzeldi ve aşk büyüsü yaptırdık. tam 2 günde etkisini gösterdi. çok değerlisin hocam

Esila.kara
Esila.kara
1 yıl önce

Ben memnuniyetimi bildirrmek için yorumda bulunuyorumm.. Hocayı aryarak da defalarcaa teşkrr ettim.. Sevdiğim tarafımdan seviliyorsamm hocam sizin emekleriniz ve dualar vesilesi ile……