Bağlama Duası Kaç Günde Tutar ?

Bağlama duaları da her dua işleminde olduğu gibi yapılma ve bir adabı söz konusudur. Bağlama Duası Kaç Günde Tutar Etkili olabilmesi adına belirli gün ve saatlerde verilen talimatlara harfiyen uyulması gerekir. Doğru yapılan bir bağlama duası 5 ila 40 gün arasında etkisini göstermektedir. Elbette bu uygulama sadece bir tane değil binlercesi bulunur. Her duanın kendi içinde bir talimatı vardır. Süreç olarak o nedenle etkileri farklılık gösterebilir.

Bağlama Duası Yorumları, Bağlama Duası Kaç Günde Tutar

Baglama Duasi Kac Gunde Tutar 300x300 - Bağlama Duası Kaç Günde Tutar
Bağlama Duası Kaç Günde Tutar

Kendi yaptığınız dualar dışında destek alarak hazırlanan bağlama duaları da vardır. Örnek verecek olursak edilen duanın başarılı olması adına işini bilen ve doğru çalışan medyum veya hoca ile sonuca gitmek muhtemeldir. Hocanın yapacağı güçlü dualar sayesinde niyetiniz salih olacak Allahın izniyle de sonuca gitmeniz daha etkin olacaktır. Elbette bu tür işlemlerde kesinlikle garanti söz konusu olamaz. Esasında hiç bir işlemin kesinliği veya garantisi yoktur.

Ne yazık ki bazı kendine medyum ve hoca diyen şarlatanlar bu güzel ilmi art niyetli kullanmakta ve insanların dini duygularını sömürerek olur olmaz şeyler vadetmektedirler. O yüzden bağlama duası yorumlarını incelerken seçeceğiniz medyum ve hocayı sık eleyip ince dokuyun. Bu sayede bu tür insanların tuzağına düşmemiş onların bu kötü oyunlarına alet olmamış olursunuz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

2 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
nurten
nurten
1 yıl önce

ben bağlama duası yaptırdım hocama ve inanın anında tutuyor ben bu kadar hızlı tutmasını beklemiyordum açıkçası

Deniz
Deniz
1 yıl önce

Benim ablam evlat ayrımı cok yapıyodu ben sadiye hanımı o yüzden yazdım müsait olunca dönceğini söyledi beklemedeyimm..