Canbar Aşk Büyüsü

Medyum hocalarının yolu ile büyü işini rahat bir şekilde yapmak isteyen kimseler detaylı bir araştırma içerisine girerek kendilerine yardımcı olabilecek olan nefesi kuvvetli, ilim sahibi ve de diğer boyutta yer almakta olan canlılar ile iletişim kurma yeti ve yetkisine sahip olan medyum hocalarını tercih etmelidir.

Canbar Aşk Büyüsü Sayesinde Aşık Olmak Ve Yapılma Nedeni? 

Canbar Ask Buyusu 1 300x300 - Canbar Aşk Büyüsü
Canbar Aşk Büyüsü

Canbar aşk büyüsünü olarak bilinen aşk büyüsü ritüeli aşık etme konusunda epey büyük etkilere sahip olan bir büyü ritüeli çeşididir. Bu büyü ritüeli çeşidini hem bir insana aşık olabilmek hem de aşık olunan kişiyi kendinize aşık etme amacı taşıyarak kullanabilme imkanına da sahip olduğunuzu bilmenizi isterim. Aşk büyülerinin çeşitleri arasında adının çok da sık olarak duyulmadığı görülüyor olsa da getirdiği etkileri de hiç azımsanmayacak kadar önemli ve büyük etkilerdir.

Canbar büyüsü kullanımı sayesinde daha önceki zamanlarda hayatında bir aşk duygusu yaşamamış olan kimseler bile bir aşk duygusu yaşamanın keyfini sürebilir ve tadını çıkartabilir. Bu büyünün icrasının sonrasında etkisini hemen göstermesi ile birlikte insanların birbirine karşı olan aşk ve sevgi duyguları oluşur ve üst raddelere çıkar. Canbar aşk büyülerinin ritüeli uygulama amaçlarının arasında aşk, bağlılık ve sevgi gibi bağların ve duyguların oluşturulması ve hiçbir zaman kaybedilemeyecek kadar üst seviyeleri görmesi yer almaktadır.

Canbar aşk büyüsünü ritüelinin uygulanması sayesinde istenilen kişiyi kendinize aşık etme fırsatına sahipsiniz. Aynı zamanda canbar aşk büyüsünün kullanılması sayesinde terk eden eski sevgililer de kısa bir süre içerisinde geri döndürülebilir. Tüm bunlar ile birlikte hayatları dahiline birini almayan ya da hiçbir ilişkiye girmeyip kendilerini de hazır hissetmeyen insanlar bile bu büyü yolu ile hayatlarının aşkı ile tanışma fırsatına erişebilirler.

Canbar Aşk Büyüsü Ne Zaman Tutar ve Nasıl Yapılır?

Canbar büyü ritüelinin uygulanmasının ardından gerçekleşme süresi diğer büyülerin gerçekleşme süresine göre daha uzun sürmektedir. Bu uzun sürmenin nedeni ise büyünün etkisinin oldukça büyük seviyelerde seyretmesidir. Büyü yapılmasının ardından yaklaşık olarak on beş gün geçtikten  sonraki vakitte büyü etkisi kendisini çok iyi bir şekilde göstermeye başlayacaktır. Anca bu bekleme süresi dahilinde sabırlı bir şekilde davranışlar sergilenmeli ve bunun yanında yanlış olarak görülebilecek hareketlerden de uzak durulmalıdır. Büyü konusu uzman medyumlara yaptırılmalı ve büyü icrası esnasında geyik derisi kullanılmalıdır.

Büyü alanında uzman olan bir medyum hocaya yaptırıldığı takdirde bu söz konusu büyünün tutmaması gibi bir olasılık kesinlikle söz konusu olmayacaktır. Doğru ritüel adımlarının seyredilmesi halinde ise büyü işlemi kime uygulanır ise uygulansın çok kısa bir süre içerisinde aşk etkileri görülmeye başlanacaktır. Canbar aşk büyüsü ritüelinin gerçekleştirilmesi adına öncelik olarak bir geyik derisine eğer ona ulaşılamıyor ise bir ceylan derisine ihtiyaç duyulmaktadır. Derinin üzerine çizilen aşk ve sevgi sembolleri sayesinde canbar aşk büyüsünün etkisinin oldukça yüksek seviyelere çıkması beklenir ve istenir. Bununla birlikte tılsımlı sözcükler de önemli.

Ayrıca Ağız Bağlama Duası yazımızı da okuyabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

2 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
gültekin
gültekin
1 yıl önce

aşk büyüsü ile sevgi büyüsü bir mi? yani hangisini yaptırsak daha etkili ve kesin sonuç verir acaba

ırmak-yazıcı
ırmak-yazıcı
1 yıl önce

Böyle bi büyü oldugunu ilk defa duydumm hocayı aradım bana büyü değil dualar ile sorunları çözdüğünü anlattı. Sadiye Hoca büyü yapmıyomus arkadaşlarrr.