En Etkili Soğutma Duası

 

En etkili soğutma duası genellikle kişilerin kendilerinden uzak tutmak istedikleri kişilere karşı uyguladıkları dua türüdür. Soğutma duası, bir nevi birbirine yakın olan kişilerin arasını açmak için uygulanıyor. Soğutma duası en etkili ve güçlü dua türlerindendir. Etkisini kısa zamanda gösterir. Bu dua ritüelini uygulatmak isteyen kişi iyi düşünüp karar vermelidir. Çünkü dua oldukça tesirli bir duadır.

Hayatınızda sevmediğiniz veya kendinizden uzak tutmak istediğiniz kişileri bu duayı uygulayarak uzaklaştırabilirsiniz. Fakat duayı bilinçsizce uygulamak kişiye manevi zarar verebilir. Dolayısıyla ilim irfan sahibi hocalardan destek almak faydalı olur.

En Etkili Soğutma Duası Nasıl Yapılır?

En etkili soğutma duası, günümüzde kişilerin sıklıkla başvurduğu dua uygulamalarından birisidir. Hayat içerisinde insan baskıcı yada gereğinden fazla ısrarcı kişilerle gerek özel hayatında yada arkadaş çevresinde karşılaşabiliyor.

Böyle kişileri hayatımızdan çıkarabilmek kolay olmayabiliyor. Dolayısıyla böyle insanları hayatınızdan uzak tutmak için soğutma dualarına başvurabilirsiniz. Bu dualar etkili dualar olup kısa zamanda uygulanan kişide etkisini göstermeye başlıyor.

En etkili soğutma duası kişinin ısrarcı ve kendisine zarar veren insanlardan uzaklaşması adına uygulanır. Soğutma duası belli bir sayıda ve düzende okunmalıdır.

En Etkili Soğutma Duası Neden Tercih Edilir?

Soğutma duası geçmiş dönemlerden günümüze iki kişinin arasında soğukluk yaratmak için uygulanır. Genellikle birbirini seven kadın ve erkeğin arasını açmak için yapılıyor. Bu dua hızlı ve güçlü dua ritüellerinden olduğu için art niyetli kişiler tarafından sevenlerin arasını açmak için tercih ediliyor. Hızlı şekilde karşı tarafa etki eden dua bilinçsizce uygulanmamalıdır.

Soğutma Duası Kimlere Yapılıyor?

En etkili soğutma duası genellikle birbirini seven kişilerin arasında soğukluk yaratmak için uygulanır. Ayrıca evliliklerin bitmesi kişilerin birbirlerinden tamamen uzaklaşması için sıklıkla uygulanıyor. Aynı zamanda:

  • İyi anlaşan sevgilileri ayırmak için
  • İyi anlaşan arkadaşların arasını açmak için
  • Eşini aldatan erkekleri sevgilisinden soğutmak için

Bu gibi durumlarda en etkili soğutma dualarından faydalanılabilir. Fakat etkili bir dua olduğundan dolayı bilinçsizce ve yanlış uygulanması halinde kişiye ruhen zarar verebilir.

En Etkili Soğutma Duası Ne Kadar Zamanda Etkisini Gösterir?

En etkili soğutma duası genel manada sevenlerin arasını bozmak ve evlilikleri sonlandırmak için art niyet besleyen kişiler tarafından tercih edilir. Bu dua doğru olarak uygulanması halinde 7 veya 10 gün içinde karşı tarafta etkisini göstermeye başlar.

En Etkili Soğutma Duası Ne Zaman Yapılmalıdır?

En Etkili Sogutma Duasi 300x300 - En Etkili Soğutma Duası
En Etkili Soğutma Duası

En etkili soğutma duası genellikle iki kişinin arasını bozmak, o kişileri birbirinden ayırmak için başvurulan dua çalışmalarından birisidir. Bu dua uygulanırken en doğru şekliyle uygulanmalıdır.

Aksi taktirde kişinin başına felaketler getirir. Soğutma duası abdest alınarak gece geç saatlerde belli bir sayıda okunmalıdır. Dua kısa zaman içinde etkisini göstermeye başlar. Lakin kimi kişilerde etkisi hemen görülmeyebiliyor. Böyle bir durumda soğutma etkisi görülene kadar duaya devam edilmesi gerekiyor.

En Etkili Soğutma Duasının Belirtileri Nelerdir?

En etkili soğutma duası güçlü bir dua çalışmasıdır. Uygulanan kişide oldukça etkili olup, etkisini kısa zamanda gösterir. Bu belirtiler genellikle kişinin bir daha eski sevgilisini yada eşini görmek istememesiyle kendini belli eder. Kişi soğuma duası yapılan kişinin ismini dahi duymak istemez.

Erkeği Kendinden Soğutma Duası Yapılabilir Mi?

Kişi istemediği kişileri yada baskıcı, ısrarcı bir erkeği kendinden uzak tutmak için soğutma dua çalışmalarına başvurabilir. Elbette istemediğiniz kişileri hayatınızdan çıkarmak kadar doğal bir davranış olamaz. Fakat bazen bazı kişiler tavırlarınızdan anlamayabiliyor yada gereğinden fazla ısrarcı davranabiliyor. Böyle kişilere karşı en etkili soğutma dua ritüeli uygulanabiliyor. En etkili soğutma duası belli bir okuma sayısına göre ve inanarak yapılması gerekiyor.

Hemen Tutan Soğutma Duası Nedir?

Hemen tutan soğutma ritüeli bir nevi kişileri hızlı şekilde birbirinden soğutan en etkili soğutma duasıdır. Bu dua türü genellikle:

  • Eski sevgili için
  • Evliliklerde eski eşler için

Aynı zamanda özel hayatındaki kişiyi hayatından çıkarmaya cesaret gösteremeyen kişilere hemen soğutma ritüeli uygulanabiliyor.

Eski Sevgili İçin Soğutma Duası Uygulanabilir Mi?

Eski sevgili yada eski eşler için en etkili soğutma duası tercih edilebilir. Çünkü bu dua yapıldığı andan itibaren eğer ki uygulanan kişi kendini bu tür uygulamalara karşı koruma duası yapmıyorsa kısa zamanda etkili olur.

Güçlü bir soğutma duasıdır. Birbirinden soğuması istenen sevgililer yada eşler için uygulanabilir. Elbette her duanın kabulü için duanın temiz niyetlerle edilmesi gerekir. Eski sevgili ya da eş sizden uzak olması gerektiği halde olamıyorsa bu dua çalışmasını tercih edebilirsiniz.

1 Günde Aşık Etme Duası yazımızı da okuyabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

2 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
buket
buket
1 yıl önce

bir çocuk var gece gündüz peşimde ben bundan kurtulmak istiyorum. soğutma duası ile bu problemden tamamen kurtulabilirmyiiz

Maygül
Maygül
1 yıl önce

benim cok KISKANC bir arkasdım var meğer benle SEVGİLİMİN arası onun yaptırdığı SAÇMA SAPAN büyüler yüzünden bozulmus SADİYE HOCA hemen anladı ve bu durumu sevgi duaları, aşk duaları, ile yoluna soktuk tabi önce büyüyü bozduk allah razı olsun