Eşini Kendine Bağlamak İçin Dua

Bağlama duası, çok yönlü işlevlere sahip bir duadır. Bağlama duaları ile beraber eşinizi kendinize daha çok bağlayabilirsiniz. Ayrıca eşinizin evine ve çocuklarına da daha fazla bağlı kalmasını sağlayabilirsiniz. Eşi soğuk tavırlar sergileyen kişiler genellikle eşini kendine bağlamak için dua arayışına giriyorlar. Eşini kendisine bağlamak isteyen kişiler için denenmiş bağlama duaları mevcuttur.

Eşimin Bana Düşkün Olması İçin Dua

Esini Kendine Baglamak Icin Dua 300x300 - Eşini Kendine Bağlamak İçin Dua
Eşini Kendine Bağlamak İçin Dua

Eşinizin size daha yakın olmasını istiyorsanız eğer okumanız gereken dualar mevcuttur. Bu duaları ister Türkçe ister Arapça okuyabilirsiniz. Dua Türkçe okunduğu zaman huşu sağlanmış ve duaya adapte bir hale gelmiş olursunuz. Böylelikle eşinizin size daha düşkün olmasını sağlayabilirsiniz.

Eşinizin size düşkün olması için okunulacak dua şudur;

 • Yüce Allah’ım! Sen, sonsuz kudret sahibisin.
 • Şüphesiz benimde dileklerimi kabul etmek için kadirsin.
 • Zaten dergahına yüce ve kutsal bir maksatla geldim.
 • Eşimin bana daha çok bağlı olması için senden yardım istiyorum.
 • Sen, eşimin kalbini ettiğim dualar ve Ya Vedud adının hürmetine bana çevir.
 • Sen, eşimin bana daha çok düşkün olmasını sağla.

Bu duanın her namazdan sonra ve gece yatmadan önce okunması gerekiyor. Böylelikle eşler arasındaki muhabbet artar, soğuk iklim ortadan kaldırılır.

Kocayı Kendine Bağlamak İçin Suya Okunacak Dua

Kocayı kendine bağlamak isteyen kişilerin suya okuması gereken duada mevcuttur. Bu duayı suya okuyan kadınlar, kocalarını kendilerine daha çok bağlayabilirler.

Duanın yapılışı şu şekildedir;

 • Bir bardak temiz su alınır ve masaya konulur.
 • Suya 41 defa Tebbet suresi okunur, üflenir.
 • Bu sudan bir yudum içilir.
 • Kalan su ise kocaya içirilir.

Kocanızla aranızdaki bağı bu işlemi uygulayarak artırabilirsiniz. Kocanızın size daha düşkün ve bağlı olmasını sağlayabilirsiniz.

Kocayı Kendine Bağlamak İçin Müthiş Bir Dua

Kocasını kendine bağlamak isteyen kadınlar, müthiş ve kısa sürede etki eden dualar hakkında araştırma yapıyorlar. Bu müthiş dua sayesinde kocalar, kadınlara daha bir düşkün hale gelirler. Ayrıca dua kısa sürede etkisini gösteriyor.

Dua şu şekildedir;

 • “İnnema emruhu iza erade şey’en en yekule lehu kün fe’yekün.Fe-subhanellezi bi yedihi melekütü külli şey’in ve ileyhi turceun.”

Bu dua yedi adet küp şekerin üzerine okunur ve üflenir. Herhangi bir tatlı ya da içeceğin içerisine katılarak kocaya ikram edilir. Dolaylı yoldan okunmuş şekerleri yiyen koca, evine ve eşine daha bir bağlı hale gelir.

Eşini Kendine Nasıl Aşık Edersin Dua?

Eşini kendisine aşık etmek ve ilk günkü o sevgiyi tekrar tatmak isteyen kişilerin okuması gereken bir dua vardır. Bu dua vesilesiyle tüm eşler arasındaki soğukluk ortadan kaldırılır.

Bu dua şu şekildedir;

 • “Lâ ilâhe illa ente sübhâneke innî küntü minezzâlimiyn.Rabbî amiltü sûen zalemtü nefsî ve ente Erham’ür-Rahımîn. Sübhanallahü vel hamdü lillâhi ve lâ ilahe illallâhü vallâhü ekber ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyül aziym.”

Kocayı Kendine Bağlamak İçin Ayet-el Kürsü

Kocasını kendisine bağlamak isteyen tüm kadınların düzenli olarak Ayet-el Kürsü okuması gerekiyor. Bu sure sayesinde tüm kadınların eşleri, kendilerine daha çok düşkün olacaklardır. Her gece yatmadan önce ve gün içerisinde sürekli olarak okunmalı, hemen arkasından ise ‘Eşim bana düşkün olsun.’ diye dua edilmelidir.

Sevdiğim Kadını Kendime Bağlamak İçin Hangi Dua?

Sevdiği kadını kendisine düşkün hale getirmek isteyen kişilerin bol bol Tebbet suresi ve Ayet-el Kürsü surelerini okuması gerekiyor. Bu surelerden sonra ise kişinin adı söylenilerek dualar edilir. Bu dualarda o kişinin aşık olması ve sevmesine yer verilmelidir.

Kur-An’da Erkeği Kendine Bağlamak

Kur-an’dan bol miktarda Bakara ve Kıyamet sureleri okunarak erkeğin size bağlı olmasını sağlayabilirsiniz. Eğer kocanızın size daha düşkün olmasını istiyorsanız, bol miktarda bu sureleri okuyarak evin her köşesine üflemeniz gerekiyor. Böylelikle kocanız size daha çok bağlı hale gelecektir.

Sevdiğini Bağlamak İçin Esmaül Hüsna

Sevdiği kişiyi kendisine aşık etmek ya da daha bağlı bir hale getirmek için bol miktarda Esma okuyabilirsiniz. Bu esma sayesinde eşinizde size düşkün ve bağlı bir hale gelecektir. Kişilerin bol miktarda ‘Ya Vedud’ esmasını okuması, eşlerinin onlara daha düşkün ve bağlı hale gelmesini sağlar.

Kendine Bağlama Duası yazımızı da okuyabilirsiniz.

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments