Kendine Bağlama Duası

Farklı zamanlarda insanlar farklı şeyler yaşamaktalar ve bu yaşadıkları da insanların enerjilerinin azalmasına neden olmaktadır. Bu gibi nedenlerden dolayı insanlar, yaşamış oldukları bu değişik durumların probleme dönüşmemesi adına da savunma anlamında bir şeyler denemektedirler.

Bu denemiş oldukları bazı şeylerin ne olduğu konusu da yine merak edilen şeyler arasındadır. İnsanlar savunma anlamında büyülere ya da dualara başvurmaktan kaçınmamaktadırlar. Bu tür mistik ya da ruhani şeylerden yardım bekleyen birçok insan da vardır. Öyle ki bunların nasıl bir getirisi olduğunu görmek adına da bazı şeylerin tam olarak netleşmesini istemektedirler.

Kendine Bağlama Duası Hakkında Yorumlar Nelerdir

Kendine Baglama Duasi 300x300 - Kendine Bağlama Duası
Kendine Bağlama Duası

İşte bu gibi sebeplerden dolayı insanlar bir kişiyi kendisine nasıl bağlayacağını da öğrenmek istemektedir. Bu öğrenmeler sonucunda da aslında diğer insanların neler yaşadığını, neler yaptığını veya daha başka birçok şeyi de merak etmektedirler. Bu yüzden insanların yapmış oldukları yorumlar oldukça faydalı olabilmektedir.

Bu tür duaların yapılmasından sonraki geri dönüşler oldukça önemli olabilmektedir. Çünkü insanlar gerçek yaşanmışlıklarından ve gerçek deneyimlerinden sonra bu tarz fikirler sunabilmektedir. Bu yüzden olabildiğince değişik yorumları olabildiğince farklı yorumları okumayı öncelik haline getirmektedirler. Çünkü bu tür yorumlardan sonra kendilerine bir çeşit yol çizecek olan insanlar da vardır. Bu insanlar için bu yorumlar oldukça önemlidir.

Kendine Bağlama Duasını Kimler Yapabilir

Aslına bakılırsa bu tür duaları kimlerin yapabileceği de yine insanlar tarafından fazlaca merak edilen konular arasındadır. Bunun cevabını aslında kolay bir şekilde verebiliriz. Çünkü bu tür duaların da kendince uzman kimseleri vardır ve bu kişilerle iletişime geçilmesi oldukça yararlı olacaktır.

Bu tür uzman kişilerle iletişime geçilip bu tür duaların yapım aşamaları oldukça sağlıklı ve oldukça öğretici bir hal de alacaktır. Bu tür davranışları önemseyerek hareket etmek de oldukça yararlı sonuçlar verecektir. Şayet sizler de bu tür bir dua yaptırmak ya da yapmak istiyorsanız, direkt olarak bir uzmanla iletişime geçebilir ve kendinizi için en iyi yolu böylelikle seçebilirsiniz.

Kendine Bağlama Duasının Etkileri

Bunların dışında bu tür kendine bağlama ile ilgili duaların etkileri nelerdir diye sorulacak olursa aslında bunu gözlemlemeler sonucunda insanlar öğrenebileceklerdir.

Kime bu tür bir duanın yapıldığı düşünüyorlarsa o kimseyi iyi bir şekilde gözlemleyebilirler. Ya da kime yaptıracaklarsa yine aynı şekilde bir gözlemleme ile işlerini halledebileceklerdir. Bu yol oldukça sağlıklı bir yol olacaktır da.

3 Günde Aşık Etme Duası yazımızı da okuyabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

3 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
hüseyin
hüseyin
1 yıl önce

ben de ne zamandır bağlama duası yaptırmak istiyordum. bir kız var ve çok seviyorum onu. mutlaka bu duayı yaptırmam lazım ki benimle olsun artık

BERFİN
BERFİN
1 yıl önce

Arkadaşlar, lütfen emellerinizi, paranızı ve hayallerinizi sahtekar hocalara kaptırmayalım. Belki aşk duası, belki ayırma duası, bağlama duası gibi dualar arayıp iyi hoca aryasına giriceksiniz, başvuracaksınız, bence en doğrusu SADİYE HOCA gibi doğru isimlere danışmanız. SADİYE HOCA ile bağlama celbi çalıştım, kesin sonuçlar aldım.

Melis
Melis
1 yıl önce

Kendimi hiç iyi hissetmediğim bi dönemde sadiye hocayla karşılaştım ve aradım cıkmazda kendime zarar vercek boyuta gelmiştim…. bunun için dualar verdi bana okumaya başladığımın ikinci gününde duygularım hafiflemeye başlamştı deavm ediyorum bi hafta oldu daha zamanı bitmedi ama beni kendime getirip dinleyen sadiye hocaya çok teşekkr ediyorum