Kocam Bana Aşık Olsun Duası

Yeni evlenen insanlar hayatlarındaki sevgiyi yeni fark etmiş ve onu yaşarlar. adeta onlar için parayla satın alınamayacak kadar mutluluk içindedirler. Zaman ilerledikçe birbirlerine olan ilgi iş veya başka bir olaylardan azalabilir. Bizde bu tür yaşanan olaylardan dolayı geçmiş yaşamımızdaki gibi olayların gerçekleşmesini isteriz.

Yukarıdaki değindiğim noktaya geldiğimizde kocam bana aşık olsun kocamı kendine aşık etme vb. konularda çevremizden ya da internet yardımlarıyla dualar veya kocamla eskisi gibi olma yöntemleri bulabiliriz. İnsanlar bu tür sorunlarla karşılaştığında ilk olarak dualara yönelirler. Sorunları konuşarak da çözebilirler. Ancak bazen her şey konuşarak çözülmez. Sevginin ve saygının olduğu yerde diledikleriniz gerçekleşmesi mümkündür.

 Birini Engellemek İçin Dua

Birini engellemek dediğimizde aklımıza birçok sonuçlar gelebilir. kişinin de bu konudaki düşünceleri hakkında empati kurarak devam edebilirsiniz. yolunuzda ilerlemeniz fayda sağlayacaktır. Engellemek istediğiniz kişiyi tamamen hayatınızdan çıkarmak istiyorsanız o sırada işler değişir. Onunla direk iletişimi kesebilirsiniz. İnsanlar  engellemek istediğiniz kişiye “senin şundan dolayı yaptığın hareketlerinden dolayı hoşlanmıyorum” diye açıkça söylenebilirler.

Bu tür söylemlerden  gerekli verimli sonucu alınmaz ise o kişi zaten saf dışı kalmıştır. Birde dualar vardır. Bu konularda dualar önemlidir. Çünkü duaların insan üzerinde etkisi büyüktür. Ancak etki hemen görülmez bu nedenle birini engellemek için duaların  yardımı sizin açınızdan faydası olabilir. dualardan yardımlar alarak sizin için hangi yolun doğru olup olmadığını anlayabilmenizde büyük bir rol oynayacaktır.

Kendine Aşık Etme Duası

Kocam Bana Asik Olsun Duasi 300x300 - Kocam Bana Aşık Olsun Duası
Kocam Bana Aşık Olsun Duası

Kişiyi kendinize aşık etmenin bir sürü yolu vardır. Bir kişiyi kendine aşık etmek istiyorsanız ilk öncellikle kendinizi sevmeniz gerekiyor. Kendinizi sevdiğiniz sürede başkasının da sizi sevmesi doğaldır. Kendinizi sevmediğin sürece aşk ve iş hayatında yaşamınızdan zevk almanız mümkün değildir. Aşk bir anda gerçekleşir.  “ilk görüşte aşk veya yıldırım aşkı” söylenebilir. birde diğer türlü aşk vardır zamanla gerçekleşen aşk, bir kişiyle ilk buluşmanızda gerçekleşmez.

Bu durum zamanla birbirinizi tanıyıp güçlü bir iletişim kurarak gerçekleşir. Bir kişiyi kendine aşık etmek için o kişiyi gözünde kararlaştırmalısınız. Bu duyguların bazen olumlu sonuç veya olumsuz sonuçları vardır. İki kişi arasında etkili iletişim gerçekleşip ağır bir sevgi bağı kurulursa. Buna aşk denir. Bazı insanlar dualardan da yardım alırlar. Örnek olarak kendine aşık etme duası söyleyebiliriz.

Sevgiliyi Tekrar Aşık Etmek

Sevgiliyi tekrar aşık etmek istiyorsanız artık ilişkinizi düzeltmenin zamanı gelmiştir. İlişkinizi düzeltmeden ilerlerseniz ilişkiniz tamamen yok olabilir. Bu durumu düzeltmek için kendi aranızda nelerden hoşlanıp hoşlanmadığınızı ilişkinize öne sürerek tarafların ortak kararlarını belirleyebilirsiniz. Bunun ilişkiniz açısından size faydası olabilir. İlişkiniz konusundaki gidişatı yakınlarınıza paylaşarak onlardan gerekli yardımları alabilirsiniz.

Bu yardımları alırken ilişkinizi kötü yollara sürükleyebilecek arkadaşlarınızda olabilir.  Adım atarken bu tür arkadaşlara dikkat etmeniz size oldukça büyük bir katkısı olabilir. Sevdiğiniz kişiyi tekrar aşık etmek istiyorsanız ilişkinizde ilk hareketlerinizden hangilerini kaybettiyseniz onları geri getirmeniz ilişkiniz adına bir adım daha öne atacaktır. Dürüst olmak ve güven kazanmak sizin için daha faydalı olabilir.

Birini Kendine Bağlamak

Birini kendine bağlamak oldukça zor görünebilir. kendine bağlamak istediğiniz kişiyle aranızda yeterli bir samimiyet olmalıdır. Yeterli yakınlık olmadığı taktirde birini kendine bağlamakta zorluklar yaşayabilirsiniz. Kendine bağlamak konusunda belirli bir süre geçirmeniz gerekiyor. Birde bu konular hakkında oldukça geniş bir alanı kapsayan ritüeller vardır.

Kendine bağlamakta sorun yaşayan insanlar genellikle sevmeye sevilmeye ihtiyaç duyan insanlardır. Bu tür olayları ertelemek bizi kötü bir sonuca götürebilir. Birine kendine bağlamak istiyorsanız sizde kara bulutları ardınıza bırakıp istediğiniz peşinden koşun bu koşunun sonucu galibiyet olabilir. Bu yöntemlerin yanı sıra dualarda vardır. Dualar insanların üstünde etkiye sahiptir. Genelde insanlar her sıkıntısında dualardan yardım alabilirler.

Sevdiğim Çocuğu Kendime Nasıl Aşık Ederim

Bizler yaşantılarımızda hayatlarımıza birilerini alır, çıkarırız. Bu nedenle birine karşı hissettiğimiz nefret diğerine karşı sevgiye dönüşebilir. Bazı duyguları seyrek olarak hissederiz. Aşık olmak veya sevmek gibi duyguları örnek verebiliriz. Bu tür sorunlarla karşılaşan insanlar genelde dualardan yararlanmışlardır. Duaların insan üzerinde etkisi büyüktür.

Bu etki her ne kadar erken görülmese de zaman geçtikçe görünür hale gelir. Kendinize “sevdiğim çocuğu kendime nasıl aşık ederim” diye soruyorsanız cevabınız yine sizde bulunuyor. Duaların yanı sıra ritüeller ya da davranışları kontrol etmek bu süreci atlatmaya yardımcı olabilir. Bilmeliyiz ki davranışlarımız veya düşüncelerimiz bizi biz yapan şeylerdir. Onlardan vazgeçemesek bile değiştirmek bizim ellerimizde.

Erkek Arkadaşıma Muhabbet Duası yazımızı da okuyabilirsiniz.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments