Nişanlıma Muhabbet Duası

Hayatta hiçbir zaman hiçbir şeyin garanti olmaması çoğu insan gibi sizi de karamsarlığa sürükleyebilir. En karanlık zamanda bile bir ışık görme umudu ile debelenip duran enerjisi yüksek ve her olaya pozitif bakabilen insanlar ise bu hayatta her zaman pek çok konuda başarılı olmuşlardır. En çok da ikili ilişkilerde umut, son derece önemli bir itici güç olur. Umut etmek sizi her zaman feraha erdirecek anahtardır. Bu nedenle umudunuzu hiçbir durumda yitirmeden çabalamak gerekir. Aksini yapmak sadece çamurda debelenip daha çok kirlenmek olacaktır.

Sevdiğiniz adam ya da kadın ile evlilik yolunda bir adım atmış ve hayatınızın en mutlu günlerini yaşıyorsunuz ancak etrafta mutlu olan insanları kıskanan kendi hayatına odaklanmayıp hep başkalarının işlerine burnunu soktuğu için kıskançlık ve haset ile ruhları kir pas tutmuş zavallı insanların kem gözleri çok güçlü bir negatif etken olacaktır. Bu tür insanlar o kadar çoktur ki, hemen hemen her insanın çevresinde bir ya da birkaç tane bulunur ve insanlara büyük ölçüde zarar verir. Toplumda nazar olarak adlandırılan şey tam olarak bu kötü niyetli kimselerin yaydığı kötü elektrikten ibarettir.

Bir hadiste geçen sözde Allah’ın kullarını her şeyden koruyup sadece kulun kula değdirdiği kötü gözden, nazardan koruyamayacağı da söz konusu olmuştur. Bu da nazarın ne kadar kötü bir şey olduğunu kanıtlar. Kendinizi ve nişanlandığınız kişiyi kötü niyetli kıskanç kimselerin kötü gözünden, nazarından korumak için etrafınıza bir koruma çemberi yapmak zorunda hissetmeniz de son derece normal ve çok haklı bir istektir. Nişanlıma muhabbet duası gibi ya da nişanlıma muhabbet büyüsü şeklindeki yöntemler ile ilişkinizin geleceğini de bir nevi kurtarmış olabilirsiniz.

Nişanlımın Âşık Olması İçin Muhabbet Duası

Nisanlima Muhabbet Duasi 300x300 - Nişanlıma Muhabbet Duası
Nişanlıma Muhabbet Duası

Bazı olaylar o kadar hızlı gelişir ki bir anda kendinizi bir ilişkinin hatta ciddi bir ilişkinin içinde bulabilirsiniz. Çok istediğiniz bir kadın ile nişanlanmış ya da sözlenmiş olur ancak o kadının size gerçekten aşık olup olmadığını sorgulamaya başlayabilirsiniz. Tam tersi aynı şekilde olaylar bir anda gelişerek aniden bir erkek ile nişan ya da sözlenme gibi bir adım atmış olabilir ama o erkeğin duygularından emin olamayabilirsiniz.

Sizin açınızdan her şey çok güzel ilerlerken karşı taraf için nelerin söz konusu olduğunu bilemeyebilir ve bu durumun verdiği kafa karışıklığından dolayı çok yorulabilirsiniz. O kişinin size âşık olmasını beklemeden siz ona âşık olmuş ve tek taraflı bir aşk yaşamaktan korkuyor olabilirsiniz. Tüm bu olasılıkların her biri sık sık yaşanan ve insanlara ciddi anlamda sıkıntı veren olay ve durumlardır.

Söz ya da nişan gibi durumlar geleneklerine bağlı iki aile arasında görücü usulü denilen şekilde yani tarafların birbirini tanımaması durumunda da yapılması çok büyük sıklıkla rastlanan bir durumdur. Bu tarz bir olayda en çok rastlanan durum ise taraflardan birinin aşık olup diğerinin pek fazla ilgilenmememsi ve çekimser tavrıdır. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmış ve kendinizi çok çaresiz hissediyorsanız nişanlımın âşık olması için muhabbet duası yapmak istiyorum diyerek bir hocaya başvurmak ya da internet üzerinden çeşitli âşık etme ya da muhabbet ile bağlama büyüleri gibi yöntemlerden yararlanmak sizin için bir çözüm olacaktır.

Nişanlım İçin Muhabbet Duaları

Nişanlılık dönemi insanlar tarafından her ne kadar çok güzel bir dönemmiş gibi gösterilmeye çalışılsa da aslında çiftler için çok zor bir süreçtir. Yapılan bir araştırmaya göre çiftlerin en çok kavga ettiği ve en çok ayrılıkların yaşandığı dönem, nişanlılık dönemidir. Bunun pek çok etkeni olabilir. En başta gelen etkenlerden biri de ilişkinin artık garanti oluşu ve artık karşı tarafa gereken ilgi alakanın eskisi kadar gösterilmemeye başlanmasıdır.

Bu tip bir durumla karşı karşıya gelen kişi ilişkisinin rutine binmesinden ya da çeşitli sebepler yüzünden olası bir ayrılığı önlemek amacı ile yapılabilecek muhabbet duaları ya da muhabbet büyülerinden yardım alabilir. Bunun için nişanlım için muhabbet duaları diye bir araştırma altında toparlayarak çeşitli muhabbet duaları ya da pek çok muhabbet büyüsüne ulaşarak nişanlılık dönemini sorunsuz bir şekilde atlatabilir.

Erkek Arkadaşıma Muhabbet Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments