Sevdiği Erkeği Kendine Aşık Etme Duası

İnsanlar birbirlerine bazen sevgiden daha fazlasını hissederler. Bu tür duygular karşılıksız kalırlarsa pek bir anlamları kalmaz. Her ne kadar biraz uzun zaman içinde kendini gösterse bile sevdiği erkeği kendine aşık etme duası gibi dualar kullanılır. Hayatlarımızı birileriyle birleştirmek herkes için biraz olgunluk ve kararlılık isteyen bir şeydir.

Verdiğimiz kararlar bizi bazı yerlere sürüklese de doğru olup olmadıklarını yaşadıkça anlarız. İnsanlar hakkında düşüncelerimiz de bu kurallardandır. Bu kararları verirken genelde mantıklı olarak değil de duygusal olarak düşünüp öyle karar veririz. Bizler yaşadıkları müddetçe her zaman sevgiye muhtaç varlıklarız. Bu nedenle böyle davranışlar sıkça görülür. Bu tür konularda sorun yaşayan kimseler, sorunlarını çözmek için etkisi bu yöne olan dualar kullanmışlardır. Duaların etkileri büyüktür.

En Etkili Aşık Etme Duaları

Sevdigi Erkegi Kendine Asik Etme Duasi 300x300 - Sevdiği Erkeği Kendine Aşık Etme Duası
Sevdiği Erkeği Kendine Aşık Etme Duası

Âşık olmayı çoğumuz tatmış ve nasibimizi almışızdır. Âşık olan insanlar genelde istemsizce mutlu olurlar ya da mantıken değil, duygusal olarak düşünürler. Bu nedenle bu tarz insanların veya bu evrede ki insanlardan alışılmaz hareketler, davranışlar sezmek hiç de zor olmamalı. Bazılarımız bu kadar şanslı olamazlar.

Yaşayamadıkları aşkları artık onlara yük olmaya başlar. Bu kişilerin hayatları ise diğerlerine nazaran daha sadece renksiz ve mutsuzluk içindedir. Bunun nedeni artık ya bir şey yaşamak istememeleri veyahut çok istemeleridir. Sorunlarını çözmek isteyen kişiler kendilerine en etkili âşık etme duaları gibi dualar arayıp onları denemeye denerler. Dualar normal olmayan ve etkisi yüksek olan yazılardır. Bu yazıların etkileri hemen görülmese de biraz uzun zamanla görülür.

Bir Erkeği Nasıl Kendime Aşık Ederim, Sevdiği Erkeği Kendine Aşık Etme Duası

İlk olarak cinsiyetçi yaklaşmazsak aslında iki cinsin ortak olarak bu tür konularda etkilendiği noktalar veya hususlar vardır. Aslında her farklı insanın kendilerine özel birtakım görüşleri veyahut kriterleri vardır. İlk olarak kendilerine uygun olduklarını hissettiği kişilerle olurlar. Her birimizin bu şekilde profilleri vardır.

Duruma cinsiyetçi olarak yaklaşırsak bir erkeği nasıl kendime âşık ederim veya bir kızı kendime nasıl âşık edebilirim diye soranlarımız ilk olarak duygusal olarak güvenlerini kazanmaları gerekir. Yani sevgisini istedikleri kişinin güvenini ve en ufak bir sevgisini almaları gerekir. Güven her duygunun veya hissin kapısını açar. Fakat güven hızlı değil, diğer duygulara nazaran daha yavaş elde edilir.

Sevgiliyi kendine bağlama duası konulu makalemizi de inceleyip okumak isterseniz tıklayınız.

4 1 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments