Suya Okunan Muhabbet Duası

Suya okunan muhabbet duası, bir nevi sevgi bağlarını güçlendirmek ve iki kişinin arasındaki muhabbetin artırılması için okunan duadır. Suya okunan muhabbet duası oldukça etkili ve güçlü muhabbet duası olup, kişiler tarafından çok fazla tercih ediliyor. Karşı tarafa karşı his besleyen ama muhabbetinin daha güçlü, sıcak olmasını isteyen kişiler suya okunan muhabbet duasından yararlanabilirler.

Suya okunan muhabbet duası günümüzde sıklıkla çiftler arasındaki muhabbetin arttırılması adına yapılıyor. Suya okunan muhabbet duası temiz bir kalple ve abdestli olarak uygulandığında kişiler arasındaki bağı güçlendirip, muhabbeti çoğaltıyor.

Suya Okunan Muhabbet Duasının Tercih Edilmesinin Sebepleri Nelerdir?

Suya okunan muhabbet duaları aşk ve sevgi dualarıyla benzerlik gösteriyor. Dua uygulandığında etkileri genel olarak benzer etkilerle kendini gösteriyor. Duanın kişiler arasında tercih edilme nedenleri şöyledir:

  • Çiftler arasında olan sevgi ve muhabbeti güçlendirir.
  • Kişiler arasında olan sevgi ve muhabbeti arttırır.
  • Kişiler arasında yaşanan tartışma ve geçimsizlikleri yok eder.

Tüm bu sebeplerden dolayı aşk ve muhabbet duaları kişiler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Suya okunan muhabbet duası bilinçli ve düzenli uygulandığında hiç kuşkusuz iki kişi arasında eskisinden daha fazla sevgi ve muhabbet oluşuyor.

Suya Okunan Muhabbet Duasını Okumak Veya Uygulatmak İsteyen Kişilerin Dikkat Etmesi Gerekenler

Suya Okunan Muhabbet Duasi 300x300 - Suya Okunan Muhabbet Duası
Suya Okunan Muhabbet Duası

Suya okunan muhabbet duası genel olarak çiftler arasındaki sevgiyi, muhabbeti arttırmak, güçlendirmek adına yapılıyor olsa da aile içinde olan bağları kuvvetlendirmek için de yapılır. Dolayısıyla bu dua okunurken kişinin temiz niyetle okuması ve abdestli olması gerekiyor. Bu dua türü birçok farklı şekilde yapılabiliyor.

Kimi muhabbet duası belirli sayılarda okunması gerekiyorken kimi dua ise suya okunup içilmesi şeklinde etkisini gösterebiliyor. Bu duayı sevdiği kişi ya da arkadaşına uygulamak ya da alanında deneyimli bir hocaya uygulatmak isteyenler olabiliyor. Böyle durumlarda kişinin dikkat etmesi gereken detaylar şöyledir:

  • Duayı okutmak istedikleri medyumun güvenilir olup olmadığı
  • Medyumun kendine ait web sitesinin olup olmadığına
  • Vergi levhasının olup olmadığına
  • Medyum için yapılan yorumların kalitesi, doğruluğu

Bu gibi detaylar başvurduğunuz bir medyumun alanında ne kadar güvenilir olup olmadığı ve profesyonelliği ile sizi aydınlatır. Böylelikle sahte medyumlardan da kendinize korumuş olursunuz.

Suya Okunan Muhabbet Duası Nasıl Etki Eder?

Suya okunan muhabbet duası kişiden kişiye yada herkesin aşk anlayışına göre farklılık gösterebiliyor. Dolayısıyla bu duanın etkisi kişinin sevdiği veya ilgi duyduğu kişiyle olan samimiyetinin, arkadaşlığının eskisinden daha verimli olması gibi hallerde etki ettiği anlaşılıyor. Bu dua sayesinde kişinin karşısındaki kişiyle olan iletişimi artıyor ve duygu durumlarında gözle görülür iyileşme sağlanıyor.

Suya Okunan Muhabbet Duası Nasıl Yapılır?

Suya okunan ve içirilen muhabbet duası ayrı bir özen ve bilgi istiyor. Alanında deneyimli hocalardan destek alınması halinde daha sağlıklı sonuç verebiliyor. Herhangi bir blog sayfasından edinilen bilgilerle bu duayı okuyup etki etmesini beklemek pek doğru olmayabilir.

Dolayısıyla alanında deneyim ve bilgi sahibi profesyonel medyumlardan destek alınması gerekiyor. Suya okunacak muhabbet duası temiz niyetle ve abdestli şekilde uygulanmalıdır. Dua belirli sayıda suya okunmalı ve bu su kiminle muhabbet isteniyorsa o kişiye içirilmelidir. Yalnız bilinmelidir ki kişi bu dua ritüelini yaptırdığını kimseyle paylaşmamalıdır. Aksi taktirde duanın gücü ve etkisi azalıyor.

Suya Okunan Muhabbet Duası Ne Kadar Zamanda Etkisini Gösteriyor?

Suya okunan muhabbet duası doğru, bilinçli şekilde alanında deneyimli bir medyumdan destek alarak uygulandığında ortalama 15 veya 20 gün içinde etkisini göstermeye başlıyor. Bu zaman genellikle böyle olup kişiden kişiye değişiklik gösterebilir. Dua sonrasında arası açılan kişiler arasındaki muhabbet artıyor ve bağları eskisinden daha güçlü oluyor. Küs olan kişiler barışıyor ve arkadaşlık bağları güçleniyor.

Suya Okunan Sevgi Duası Faydalı Mıdır?

Suya okunan sevgi ve muhabbet duası eğer ki alanında deneyimli ve bilgi sahibi hocalardan destek alınarak yapılıyorsa kişiye fayda sağlar.

Fakat bu dua hocanın belirttiği şekilde uygulanmalıdır. Dua suyun içine bakarak, hissederek ve temiz niyetle okunmalıdır. Duanın suya okunmasındaki hedefse tamamen kişinin üzerinde olan blokaj veya negatif enerjilerin suyla arındırılmasıdır. Böylelikle kişi kendini hafiflemiş hisseder.

Muhabbet Duası Çabuk Etki Eder Mi?

Muhabbet duaları çok farklı şekillerde okunabiliyor. Çabuk etki eden muhabbet duası uygulaması vardır. Bu dua evliliklerinde sorun yaşayan çiftlerin tercih ettiği bir ritüeldir. Bu duanın etkisi diğer muhabbet dualarına nazaran hızlıdır.

Muhabbet Duası Okumak Zararlı Mı?

Sevgi ve muhabbet duası okumak zararlı bir ritüel değildir. Aksine evliliklerin kurtarılmasında büyük etkendir.

Evliliği Bitirme Duası yazımızı da okuyabilirsiniz.

3.5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments