Uzaktan Aşık Etme Duası Denenmiş

Aşk çok güzel bir duygu olsa da bazen platonik olarak sevdiklerinizi veya uzakta yaşayan sevdiklerinizi, uzaktan aşık etme duasıyla kendinize aşık edebilirsiniz. Uzaktan aşık etme duası denenmiş, aşk beslediğiniz insanı size bağlar ve ilgisinin olmasını sağlar. Bir insanı platonik olarak sevmek ne kadar zorsa, uzakta yaşayan birini sevmek bir o kadar zordur. Büyü yerine bu tarz dualara başvurursanız daha iyi sonuçlar alırsınız.

Kısa Sürede Sonuç Veren Uzaktan Aşık Etme Duası

İnsanlar, sevdiği kadına veya erkeğe hemen kavuşup bir yuva kurmak ister. Karşı tarafın kendisine ilgisi yoksa ve onu sevmiyorsa, ya da uzakta yaşayıp bu ilişkinin olacağına inanmıyorsa, bu duayı ederek karşı tarafın fikirlerini değiştirebilirsiniz. Uzaktan aşık etme duası denenmiş birçok insan tarafından kullanılmış ve sonuç vermiş bir dua çeşididir.

Uzaktan Aşık Etme Duası Okurken Dikkat Edilecek Kurallar

Uzaktan aşık etme duası denenmiş uygularken dikkat etmeniz gereken bazı detaylar vardır.

Bunlar:

  • Abdestli olmanız gerekmektedir.
  • İyi niyetli başlamanız gerekir aksi takdirde sonuç ters tepebilir.
  • Duayı edeceğiniz ortamın karanlık veya loş olması gerekmektedir.
  • Duayı edeceğiniz odada yalnız olmanız gerekmektedir.
  • Duayı okumadan önce kimseyle konuşmamanız gerekmektedir.

Bu kurallara dikkat etmeniz duanın etkisini arttırıp daha kısa sürede sonuç vermesini sağlayacaktır.

Uzaktan Aşık Etme Duası Nasıl Uygulanır?

Uzaktan Asik Etme Duasi Denenmis 300x300 - Uzaktan Aşık Etme Duası Denenmiş
Uzaktan Aşık Etme Duası Denenmiş

Uzaktan aşık etme duası denenmiş yapmaya karar verdiyseniz öncelikle içinizdeki kötülükleri atmanız gerekmektedir. Kötü niyetle edilmiş her duanın ters tepme olasılığı vardır. Bu duayı etme amacınızın iyi niyetli olduğundan eminseniz bu duayı okuyabilirsiniz.

Öncelikle abdestinizi alıp, kimsenin olmadığı, sessiz ve loş ışıklı bir odaya geçmelisiniz. Duayı, gece uyumadan hemen önce 1 kere okuyup, daha sonra kimseyle konuşmadan uyumanız gerekmektedir. Bu sayede sevdiğiniz kişinin kalbine düşmüş olursunuz ve duayı okuduğunuz kişi sürekli sizi düşünür.

Uzaktan Aşık Etme Duası

Tüm detayları yerine getirdikten sonra uyumadan önce bu duayı okuyabilirsiniz.

  • Allahümme fatırıssemavati vel ardı alimülgaybi vessehadeti. Allahümme inni ahedü ileyke ahden fi hazihil hayatid dünya inneke entellahü la ilahe illa ente vahdeke la şerike leke ve enne Muhemmeden abdüke ve resulüke fela tekilni ila nefsi darfate aynin feinneke in tekilni ila nefsi tukarribüni minneşşerri ve tüba’id ini minel-hayri ve inni la asiku illa birah-metike fec’al rahmetike li ahden indeke tufinihi yev-mel kıyameti inneke la tuhlifül-miad.Ente ya rabbi hasbi ala.

Bu duayı edip kimseyle konuşmadan uyumanız duanın etkisini arttıracaktır ve daha kısa sürede sevdiğiniz insanı kendinize aşık etmenizi sağlayacaktır.

Uzaktan Aşık Etme Duası Ne İşe Yarar?

Bu dua bir büyü çeşidi olmadığı için herkes rahatlıkla uygulayıp sevdiğine kavuşabilir.

  • Platonik aşık olduğunuz insanın size ilgi duymasını sağlar.
  • Uzakta yaşayan sevdiğinizin sadece sizi düşünmesini sağlar.
  • Ayrıldığınız sevgilinizin tekrardan size aşık olmasını sağlar.
  • Sevgilinizin veya eşinizin size körkütük aşık olmasını sağlar.

Bunlar gibi iyi niyetli amaçlar için uzaktan aşık etme duası denenmiş uygulayabilirsiniz.

Aşık Etme Duası Abdestsiz Okunur mu?

Aşk duaları da dahil olmak üzere okuyacağınız her duanın öncesinde abdest almanız gerekmektedir. Abdest almadan okuduğunuz duaların etkisini göremez veya çok yavaş görürsünüz. Aşk duaları gibi hızlı sonuç almak istediğiniz duaları okurken mutlaka abdestli olmanız gerekir.

Abdestinizi alıp, temiz, sessiz, karanlık bir odaya geçip duanızı edebilirsiniz. Bu ufak detaylara dikkat etmeniz duanızın etkisini ve hızını arttıracaktır. Duayı ederken inançlı olmanız da çok önemlidir. İnanarak okumadığınız hiçbir dua etkisini göstermez.

Birini Kendine Aşık Etmek İçin Dua Etmek Günah mı?

Aşık etme duaları büyü olmadığı için dinimizce günah değildir. İnsanın isteklerini Allah’a söyleme biçimine dua denir. Büyü ve dua çok farklı şeylerdir. Birini kendinize aşık etmek istiyorsanız veya onunla bir yuva kurmak istiyorsanız büyü gibi dinimizce günah olan kötü yollar yerine bu tarz dualara başvurursanız hem sizin için hem de duayı edeceğiniz insan için daha hayırlı olacaktır. İnançlı bir şekilde, iyi niyetli olarak birini kendinize aşık etme duası ederseniz bunun dinimizce hiçbir günahı yoktur. Gönül rahatlığıyla bu tarz dualar edebilirsiniz.

Evlilik Duası Yapılışı yazımızı da okuyabilirsiniz.

1.5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments